Nylund

Kuitulaitekaapelit

Optiset tuotteet
Tarkemmat tuotetiedot

Valikoimamme täydentyy yleisimmillä kuitulaitekaapeliversioilla OM4 LC/LC duplex monimuotokuitulaitekaapeleilla jotka ovat yhteensopivia OM3 monimuotokuitujen kanssa. Valikoimaan tulee myös sekä LC/LC että LC/SC duplex OS2 kuitulaitekaapelit. Kysy myynnistämme lisää.