Kuitulaitekaapelit

Optiset tuotteet | Valmistaja: Nylund
Tarkemmat tuotetiedot
Valikoimastamme löytyvät yleisimmät kuitulaitekaapeliversiot OM4 LC/LC duplex -monimuotokuitulaitekaapelit, jotka ovat yhteensopivia OM3-monimuotokuitujen kanssa. Valikoimasta löytyvät myös sekä LC/LC- että LC/SC-duplex…

Lue lisää


Kysy myyntiedustajaltamme